Kariera

30 styczeń 2014

REAL.COM to firma zajmującą się konsultingiem, szkoleniami oraz usługami informatycznymi. Naszym zadaniem jest wyszukanie odpowiednich rozwiązań biznesowych dla naszych klientów i udzielenie im wskazówek ułatwiających drogę do sukcesu. Wykonujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa gospodarczego, opracowania wniosków o dotacje unijne z Funduszy Europejskich, podnoszenie kwalifikacji kadr poprzez szkolenia.

Specjalista do spraw pozyskiwania funduszy unijnych

Opis stanowiska pracy:

  • Sporządzanie wniosków o dofinansowanie, biznes planów, analiz finansowych,
  • Monitoring dostępności funduszy,
  • Doradztwo podczas wyboru optymalnego źródła finansowania inwestycji,
  • Bieżąca współpraca z instytucjami i organizacjami wdrażającymi programy,
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu zasad przygotowania projektów i wniosków o dofinansowanie
  • Bardzo dobra znajomość i biegłość obsługi pakietu MS Office,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych,
  • Znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów szkoleniowych i inwestycyjnych,
  • Wiedza w zakresie zasad rozliczania projektów unijnych,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozszerzania wiedzy z zakresu dotacji państwowych i unijnych

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesyłanie na poniższy adres mailowy: